0 Kč

PRÁVĚ SE NACHÁZÍTE: Můj příběh

MŮJ PŘÍBĚH

Má láska k bylinám sahá až do útlého dětství, které jsem často trávila u svých prarodičů v Bzové na úpatí Moravských kopanic, kde se nachází nádherná a bohatá příroda Bílých Karpat. A právě jako malá dívenka jsem se zamilovala do přírody a jejích krás. S babičkou jsme sbíraly běžné byliny a vyráběly měsíčkovou mast, tak jako většina babiček.

Na vlastní bylinnou cestu a hlavně výrobu jsem se dala po narození dětí. Chtěla jsem pro ně čistě přírodní výrobky, jenže běžně dostupné mi nevyhovovaly svým složením. A tak jsem je zkusila sama vyrábět. Mé ručně vyráběné výrobky z volně rostoucích bylin si tak postupně oblíbila celá rodina, přátelé a známí. A ti mne přivedli k myšlence nabízet tyto výrobky i široké veřejnosti.

Od roku 2009 žiji s manželem a 2 syny ve Velehradě. Výrobna bylinných výrobků je v malém domku, který nazýváme Bylinkový domeček.  Zde ručně vyrábím originální bylinné masti, krémy, mýdla na tělo a tuhé šampony na vlasy z bylinek, které sbírám ve volné přírodě v okolí Velehradu, Modré, Salaše, Tupes, Břestku a Žítkové.

U výrobků bylo provedeno posouzení bezpečnosti Státním zdravotním ústavem v Praze a jsou řádně notifikovány v evropském systému CPNP.

Mnou vyráběné bylinné výrobky jsou přírodní, šetrné k člověku i přírodě samotné. Jsou vyráběny s láskou, úctou a pokorou.

Přeji Vám, ať Vám bylinky pomůžou, kde můžou.

Bc. Pavlína Pelikánová

Copyright © 2023 Přírodní kosmetika Velehrad | Webdesign: Jiří Hejda | admin

Spřátelené weby:
E-shop Minibutiček | Fames | GTK Tupesy |