0 Kč

PRÁVĚ SE NACHÁZÍTE: fotogalerie-detail
Zpět

Recenze zákazníků

Přírodní kosmetika Velehrad - RECENZE

Zde si můžete přečíst několik zpráv, které mi poslali spokojení zákazníci. Jsem šťastná, že Vám mé výrobky přináší spokojenost a radost.

Eva K., Tupesy, 29.9.2020

Pavlínko chci Ti touto cestou poděkovat za to, co děláš pro mou pleť! Protože Tvůj krém je to nejlepší, co jsem kdy mohla potkat. A že jsem toho se svou problematickou pletí vyzkoušela tuny! Láska to byla hned po prvním namazání. Tak akorát mastný, krásně se vstřebává, ale pleť po něm není vysušená, za to je zklidněná a pupínky se po něm rychleji hojí. A ta vůně! Je vidět že ingredience jsou opravdu poctivé a přírodní. Ale vždycky nejde jen o složení, Tvé výrobky mají ještě přidanou hodnotu tím, s jakou péči a láskou je připravuješ a jak strašně moc fajn jsi člověk. Moc ráda navštěvuju Tvůj bylinkový domeček. Vždycky poradíš, krásně si popovídáme a já si odvezu nějaký voňavý balíček pro sebe i pro rodinu. No prostě Tvé výrobky jsou boží. Přeju spoustu spoko zákazníků a drž se v téhle divné době.

Slovácký festival chutí a vůní, Uherské Hradiště, 25.9.2020

Na letošní ročník byla nachystaná také paní Pelikánová se svou Přírodní kosmetikou Velehrad. To jsou panečku vůně! Bylinky nesbírá jinde, než tady u nás, ve Chřibech. Výrobky jsou ručně dělané. POZOR: jejich vůně může způsobit lehkou závislost! Některé výrobky jsou k zakoupení také v prodejně Tradiční výrobek Slovácka.

Tradiční výrobek Slovácka, Uherské Hradiště, 12.8.2020

Jste unavení, otékají Vám v horku nohy? Dopřejte si přírodní kosmetiku od paní Pavlínky z Přírodní kosmetika Velehrad. Její masti nejen nádherně voní, ale i léčí. Všechny byliny sbírá s láskou v okolí Velehradu a v Chřibech. NECHTE SE HÝČKAT...

Zuzana M., Rokycany, 16.7.2020

Dobrý den paní Pelikánová, chci Vám jen poděkovat. Včera jsem si u Vás koupila kosmetiku. Puberťačka se hned namazala krémem na akné a chodila pořád, jak krásně to voní, mastí na nohy jsem namazala nohy mému muži a chrochtal, jak má příjemný pocit a já si dnes umyla poprvé vlasy mýdlem a poprvé po hodně dlouhé době mne nesvědí hlava. Takže se z nás nejspíš stanou pravidelní zákazníci.

Jana A., Zlín, 13.1.2020

Dobrý den paní Pavlínko. Měla jsem horší pokožku po chemo a pomohl Váš krémeček námi nazvaný jebáček. Tedy ten určitě objednám opětovně.

Michaela Š., Frenštát pod Radhoštěm, 15.10.2019

Dobrý den, Pavlínko, potkaly jsme se u skanzenu v Modré. Už mi zásoby mýdel a šampónů od Vás dochází a jelikož se té vůně nemůžu nabažit, rozhodla jsem se, že Vás poprosím o zaslání několika dalších. Ráda bych si od Vás objednávala mýdla i v dalších letech.

Lucie L. K., Uherské Hradiště, 18.2.2019

Tolik roků bojuji bohužel se škaredou pusou. Vyzkoušela jsem miliony krémů od kožní, lékaren a drogérií. Paní Pavlínka má zlaté ruce a ví co za poklady míchá. Kouzelný kelímek na akné za a já se díky tomu konečně nemusím stydět za svou problematickou pleť. Jste úžasná, ještě jednou mockrát děkuji a všem kdo má problémy s akné doporučuji a já už jdu kukat, co bych ještě objednala za zázrak.

Pavla Č., Uherské Hradiště, 22.12.2018

Krém pro suchou a náročnou pleť je úžasný. Konečně krém, co mé pleti "sedí" a také nádherně voní. Pavlínko, děkuji. Už se těším na další nákup Vašich produktů.

Jiří K., Styer, 13.10.2017

Super produkty! Dokonale splňují to, co od nich očekávám. Zejména šampony a krém na tvář. Díky!

Dobrý den paní Pavlínko,chtěla jsem se zeptat jestli nemáte nějaký krém po ozařování?Měla jsem horsi pokožku po chemo a pomohl Váš krémeček námi nazvaný jebáček

Copyright © 2021 Přírodní kosmetika Velehrad | Webdesign: Jiří Hejda | admin

Spřátelené weby:
E-shop Minibutiček | Fames | GTK Tupesy |