0 Kč

PRÁVĚ SE NACHÁZÍTE: fotogalerie-detail
Zpět

Recenze zákazníků

Přírodní kosmetika Velehrad - RECENZE OD ZÁKAZNÍKŮ

Zde si můžete přečíst několik zpráv, které mi poslali zákazníci. Jsem šťastná, že Vám mé výrobky přináší spokojenost a radost.

Alena N., Ústí nad Labem, 30.10.2022

Jsem nadšená. Krém na unavené nohy je opravdu výborný, měla jsem nějaké problémy po onkologickém onemocnění a při mém sedavém zaměstnání jsem vyzkoušela hodně krémů, ale ten Váš je všechny "porazil". Moc mi zatím opravdu pomohl. Určitě se ve Vašem obchůdku moc ráda "zastavím", a vyberu i nějaké Vaše výrobky jako dárky pro ty, které mám ráda a chci jim udělat radost. (Bylinná mast - UNAVENÉ A TĚŽKÉ NOHY)

Eva K., Polešovice, 27.9.2022

Už u Vás objednávám víc jak 2 roky a Vaše krémy a mýdla jsou pro naši rodinu závislost. Vaše produkty jsou super! (Bylinné mýdlo - LEVANDULE, MĚSÍČEK, KOZÍ S BYLINKAMI, bylinný krém - SUCHÁ A NÁROČNÁ PLEŤ, NORMÁLNÍ A SMÍŠENÁ PLEŤ, PROBLEMATICKÁ PLEŤ)

Šárka Ž., Dačice, 19.12.2021

Používám již několik let, mohu jen doporučit. Mé vlasy milují mýdla z Velehradu. Ještě se mi nestalo, že bych mohla na své dlouhé vlasy používat stejné mýdlo tak dlouho. Přestaly i díky němu padat, po lupech ani památka a vydrží dlouhé dny krásné bez maštění. Velká spokojenost (Bylinný šampon - TMAVÉ VLASY)

Mirka U., Kyjov, 9.9.2021

S Vašim krémem jsem moc spokojená. Dokonce ho používám se synem (8let) dohromady. Paní učitelka mě již dávno informovala, že přesně ví, kdy ho vypravuji já, protože krásně voní bylinkama. (Bylinný krém - SUCHÁ A NÁROČNÁ PLEŤ)

Martina J., Salaš, 12.3.2021

Dobrý den. Tak od pondělí poctivě mažu 2x denně a dnes jsem poprvé měla pocit, že po ranním opláchnutí obličeje se hned nemusím něčím mazat, neměla jsem pocit smrsknuté pokožky a i sestra si všimla, že mám hezčí pokožku. Moc děkuji za zázrak a mažu nadále. (Bylinná mast - REGENERACE KŮŽE)

Monina V., Meziboří u Litvínova, 4.2.2021

Dobrý den Pavlí, chtěla jsem Vám poděkovat za balíček a za dáreček v něm. A také jsem Vám chtěla poděkovat za bylinnou mast Péče o ženu. Dostala jsem jí loni k narozeninám a společně s její pomocí, bylinným čajem a meditací jsem se úspěšně zbavila cysty na vaječníku a zase pravidelně menstruuji. Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám mnoho  spokojených klientů. Mějte krásné dny a opatrujte se. (bylinná mast - PÉČE O ŽENU)

Klára V., Uherské Hradiště, 20.1.2021

Vážená paní Pelikánová, píši Vám s velkou prosbou. Bylo by možné u Vás objednat větší množství krému na suchou a náročnou pleť? Mému příteli krém velmi pomáhá na atopický ekzém. Vzhledem k jeho velké spotřebě je mi líto krém objednávat v krabičkám po menším množství. (bylinný krém - SUCHÁ A NÁROČNÁ PLEŤ - je možno vyrobit i velké balení 190g)

Mirka M., Kamenice, 28.11.2020

Musím moc pochválit příjemné kozí mýdlo s bylinkami a mast na unavené tělo! Mast je opravdu skvělá! Koupila jsem také krém na normální pleť, ten je sice trochu mastnější než bych potřebovala, ale používám ho na noc a až bude mráz, tak se hodí i jako denní. Musím pochválit i rychlé dodání a příjemné ceny. (bylinné mýdlo - KOZÍ S BYLINKAMI, bylinná mast - UNAVENÉ TĚLO, bylinný krém - NORMÁLNÍ A SMÍŠENÁ PLEŤ)

Eva V., Rožnov pod Radhoštěm, 4.10.2020

Roky jsem měla ošklivě popraskané paty, zkoušela kde co, nic nepomáhalo. Od konce srpna mažu vaším krémem na chodidla a zázrak, praskliny jsou pryč, paty jakoby omládly, jsem nadšená. Děkuji! (bylinná mast - PÉČE O CHODIDLA)

Eva K., Tupesy, 29.9.2020

Pavlínko chci Ti touto cestou poděkovat za to, co děláš pro mou pleť! Protože Tvůj krém je to nejlepší, co jsem kdy mohla potkat. A že jsem toho se svou problematickou pletí vyzkoušela tuny! Láska to byla hned po prvním namazání. Tak akorát mastný, krásně se vstřebává, ale pleť po něm není vysušená, za to je zklidněná a pupínky se po něm rychleji hojí. A ta vůně! Je vidět že ingredience jsou opravdu poctivé a přírodní. Ale vždycky nejde jen o složení, Tvé výrobky mají ještě přidanou hodnotu tím, s jakou péči a láskou je připravuješ a jak strašně moc fajn jsi člověk. Moc ráda navštěvuju Tvůj bylinkový domeček. Vždycky poradíš, krásně si popovídáme a já si odvezu nějaký voňavý balíček pro sebe i pro rodinu. No prostě Tvé výrobky jsou boží. Přeju spoustu spoko zákazníků a drž se v téhle divné době. (Bylinný krém - PROBLEMATICKÁ PLEŤ)

Slovácký festival chutí a vůní, Uherské Hradiště, 25.9.2020

Na letošní ročník byla nachystaná také paní Pelikánová se svou Přírodní kosmetikou Velehrad. To jsou panečku vůně! Bylinky nesbírá jinde, než tady u nás, ve Chřibech. Výrobky jsou ručně dělané. POZOR: jejich vůně může způsobit lehkou závislost! Některé výrobky jsou k zakoupení také v prodejně Tradiční výrobek Slovácka.

Tradiční výrobek Slovácka, Uherské Hradiště, 12.8.2020

Jste unavení, otékají Vám v horku nohy? Dopřejte si přírodní kosmetiku od paní Pavlínky z Přírodní kosmetika Velehrad. Její masti nejen nádherně voní, ale i léčí. Všechny byliny sbírá s láskou v okolí Velehradu a v Chřibech. NECHTE SE HÝČKAT...

Zuzana M., Rokycany, 16.7.2020

Dobrý den paní Pelikánová, chci Vám jen poděkovat. Včera jsem si u Vás koupila kosmetiku. Puberťačka se hned namazala krémem na akné a chodila pořád, jak krásně to voní, mastí na nohy jsem namazala nohy mému muži a chrochtal, jak má příjemný pocit a já si dnes umyla poprvé vlasy mýdlem a poprvé po hodně dlouhé době mne nesvědí hlava. Takže se z nás nejspíš stanou pravidelní zákazníci. (bylinný krém - PROBLEMATICKÁ PLEŤ, bylinná mast - PÉČE O CHODIDLA, bylinný šampon - REGENERACE VLASŮ)

Jana A., Zlín, 13.1.2020

Dobrý den paní Pavlínko. Měla jsem horší pokožku po chemo a pomohl Váš krémeček námi nazvaný jebáček. Tedy ten určitě objednám opětovně. (bylinný krém - PROBLEMATICKÁ PLEŤ)

Michaela Š., Frenštát pod Radhoštěm, 15.10.2019

Dobrý den, Pavlínko, potkaly jsme se u skanzenu v Modré. Už mi zásoby mýdel a šampónů od Vás dochází a jelikož se té vůně nemůžu nabažit, rozhodla jsem se, že Vás poprosím o zaslání několika dalších. Ráda bych si od Vás objednávala mýdla i v dalších letech. (bylinná mýdla - LEVANDULE, MĚSÍČEK)

Lucie L. K., Uherské Hradiště, 18.2.2019

Tolik roků bojuji bohužel se škaredou pusou. Vyzkoušela jsem miliony krémů od kožní, lékáren a drogérií. Paní Pavlínka má zlaté ruce a ví co za poklady míchá. Kouzelný kelímek na akné a já se díky tomu konečně nemusím stydět za svou problematickou pleť. Jste úžasná, ještě jednou mockrát děkuji a všem kdo má problémy s akné doporučuji a já už jdu kukat, co bych ještě objednala za zázrak. (bylinný krém - PROBLEMATICKÁ PLEŤ)

Pavla Č., Uherské Hradiště, 22.12.2018

Krém pro suchou a náročnou pleť je úžasný. Konečně krém, co mé pleti "sedí" a také nádherně voní. Pavlínko, děkuji. Už se těším na další nákup Vašich produktů. (bylinný krém - SUCHÁ A NÁROČNÁ PLEŤ).

Marta B., Popovice, 12.12.2018

Vřele doporučuji všechny výrobky. Kupovala jsem si různé "mastičky" , ale to, co vyrábí paní Pavlínka je prostě boží!!! Na tvář, na ruce, na bolavé záda, mýdla na tělo i vlasy. Vyzkoušela jsem a těším se na každé nové ráno, až naaplikuji. (bylinná mast - REGENERACE KŮŽE, bylinný krém - NORMÁLNÍ A SMÍŠENÁ PLEŤ, bylinné mýdlo - LEVANDULE)

Elena P., Podivín, 1.11.2018

Používám krém na zklidnění akné, který krásně voní a hydratuje, ale zároveň není příliš mastný. Je ideální pro mou problematickou pleť. Dále používám mýdlo z měsíčku, který vůbec nevysušuje a krásně vyčistí pleť. Nedám na tyhle produkty dopustit, jsou prostě skvělé a neustále si je objednávám. Vřele doporučuji. (bylinný krém PROBLEMATICKÁ PLEŤ, bylinné mýdlo MĚSÍČEK)

Jiří K., Styer, 13.10.2017

Super produkty! Dokonale splňují to, co od nich očekávám. Zejména šampony a krém na tvář. Díky!

Eva J. N., Nedachlebice, 12.10.2017

Mazání na chodidla - jedna báseň! A ta vůně! Díky ní jsem si navykla k pravidelnému mazání (bylinná mast - PÉČE O CHODIDLA)

Dobrý den paní Pavlínko,chtěla jsem se zeptat jestli nemáte nějaký krém po ozařování?Měla jsem horsi pokožku po chemo a pomohl Váš krémeček námi nazvaný jebáček

Copyright © 2023 Přírodní kosmetika Velehrad | Webdesign: Jiří Hejda | admin

Spřátelené weby:
E-shop Minibutiček | Fames | GTK Tupesy |